Kitap Tavsiyesi ( İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı İçin )

ibrahim zeybek

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
artık bu kitabı bulamazsın yakında 3717 soruda İSG kitabı çıkıyor onu alabilirsin ..

Bende riskmed ile hazırlandım ve başarılı oldum tavsiye ederim. Sadece soru bankası yeterli olabilir ama ben aynı yayınevinden konu anlatımını da aldım, birlikte çalıştım. Konu anlatımlı kitaptan okudum, ardından soru bankasından testleri çözdüm.
4857, 6331 ve bağlı yönetmelikleri sağlıklı bir şekilde okuyun.
Nacizane tavsiyem korkmayın fakat hafife de almayın.

Saygılar..

İGVES

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba mehmetcngr bahsettiğiniz 4000 soruluk kitap C Sınıfı kitabımı.2015 yeni baskısı var mı ? Yardımcı olur musunuz teşekkür ederim.

seda kurt

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhaba nasıl kitap almalıyım yeni yönetmeliğe uygun bana yardımcı olur musunuz?

seda kurt

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
C sınıfı isg sınavı için kitap tavsiyemiz var mıdır? Yeni değişen yönetmeliğe göre

Özcan Gül

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
evet 5 aralıktaki sınava hazırlanan arkadaşlar, tavsiye edebileceğiniz kitap var mı?

fikret dölek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
İRİS yayınlarının soru banakasını aldım pişman oldum 3 sorudan biri yanış En iyi kitap sıralaması ÖNCELİKLE RİSK MED-YARGI YAYINLARI İSG SORU BANKASI-BEYAZ KALEM İSG SORU BANKASI Sıralama Şuan Öyle sizin isteğinize kalmış Saygılarımla.

beyza taşlıçukur

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Riskmed'in 3777 kitabını aldım fakat henüz gelmedi. İnt üzerinden indirilenler eski basım, değişen yönetmelikleri içermiyor.

azizkaya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Çıkmış sorulardan çalışmak çok mantıksız çünki sınavlara açılan davalar neticesinde kimi sınavda 20 soru kimi sınavda 15 soru hatalı olduğu için iptal edildi şimdi hangi sınavda hangi soru iptal edildi derken işin içinden çıkılmaz oluyor oyüzden konulara çalışmal en faydalısı

Osman Utku Can AKKAYA

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
3777 soruda İSG diye RİSK-MED'in kitabı gayet başarılı ama yazarı kimya mühendisi olduğu için kimyasallarla çalışmalar konusuna çok yer verilmiş, detaya girilmiş. Ben ondan çalıştım soruların cevap kısmında güzel notlar var.

Belma toraman

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Riskmed in soru bankasını internetten de pdf olarak edinebilirsiniz. Ben öyle yaptım ancak henüz çözmüş değilim nasıl olduğu hakkında fikrim yok.
Kitabın fiyatı 120 lira pdf olarak nasıl indirdiniz. Bilgi verirmisin

Moderatör tarafında düzenlendi:

fikret dölek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
RİSK MED 'in eski tarihteki soru bankasını sadece PDF olarak indirebilirsiniz Ama tavsiye edilmiyor Çoğu yönetmelik değişmiş Yalnış bilgilere sahip olursunuz.

Ertuğrul DEMİRER

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar yönetmelik değiştiyse eğer nerden çalışacağız hangi kitabı alacağız biz? bana soru bankası lazım.. yardımcı olursanız sevinirim

Hasanhst

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Pelikan kitap evinden Adnan Karabulut'un hazırladığı 20 adet açıklamalı deneme testli kitabı hiç beğenmedim önermiyorum
Begenmedim derken açıklarmısınız neyini begenmediniz sipariş ettimde tereddutte kaldım yorumunuzu görünce

Hasanhst

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Uygun fiyata yeterli olabilecek kitap öneriniz warmı risk med inkiler biraz tuzludaaa

frdrn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Hasan Bey hiç gerek yok kitaba Hakan erdoğanı takip edin yönetmeliklere bakın yeterli

frdrn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Risk Med kitabı 150 tl olmuş gerçekten gereksiz pahalı ben de sınava hazırlanırken sırf içim rahat etsin diye aldım ancak çok faydasını görmedim. Yukarıda da paylaşılan mevzuat dosyasını bir güzel okuyup anlayın @hakanerdoğan beyin özetlerini ve sorularını mutlaka takip edin, çözün geçmemeniz için hiç bir neden yok. kitap 1000 sayfa zaten bitmiyor.

Nikola Tesla

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Yönetmelik takibi ederek çalışmañızı tavsiye ederim; soru çözerek çalışmak yanlış eylemdir.

Frdrn-ın bahsettiği gibi hakan Erdoğan'ın hazırladığı özet bilgiler nokta atışı olarak tarafimca kesin sonuç görmüştür.

Yeliz Çelik

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
ben sınava çalışırken bir internet sitesinden tüm yönetmeliklerin ve tüm çıkmış soruların olduğu bir klasör satın almıştım. tabi bunu siz de çıkarabilirsin. en sağlıklısı yönetmelikleri tek tek okuyup özet çıkarmak (kendinize göre). ve tüm çıkmış soruları dikkatlice çözmek.

Hasanhst

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hasan Bey hiç gerek yok kitaba Hakan erdoğanı takip edin yönetmeliklere bakın yeterli
hakan beyde hep diğer sağlık personeli ve iş yeri hekimliği için ders notları war ama ben c sınıfı uzmanlık sınavına hazırlanıyorum :(

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.