Soru : Kamuda İsg Alımı

Serkan Bozacı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba ben iş sağlığı ve güvenliği bölümünden mezun oldum bu sene ön lisans kpss sınavına girdim acaba kamuya isg alanında alımlar var mı bilgisi olan yazabilir mi ?

Enes Varlı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba,
2014 yılında kamuya alım olmuş ama sadece 2 kişi ... Bu sene yani 2016 yılında 25 kişi alım yapılacağı tahmin ediliyor. Tercihler başladığında daha detaylı öğrenebilirsin. 2014'de ki alımların alt tabanı 88 ile kapatmış, bu sene ise 85 ile alacağı tahmin ediliyor.

Serkan Bozacı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba,
2014 yılında kamuya alım olmuş ama sadece 2 kişi ... Bu sene yani 2016 yılında 25 kişi alım yapılacağı tahmin ediliyor. Tercihler başladığında daha detaylı öğrenebilirsin. 2014'de ki alımların alt tabanı 88 ile kapatmış, bu sene ise 85 ile alacağı tahmin ediliyor.
Bizede hocalarımız ilerde çok bu bölüm revaşta falan olucak dediler . Bizde bekliyoruz en kötü özel de calışıcaz artık

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.