Kamuda Çalışan Mimarı İsg Uzmanı Olarak Görevlendirme

hsnhsyn1888

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar merhaba küçük bir sorum olacaktı. Yardımcı olursanız çok memmun olurum.

ben çevre ve şehircilik bakanlığında mimar olarak çalışıyorum. Aynı zamanda C sınıfı isg uzmanıyım. Geçenlerde İSG kurulu ve Risk değerlendirme kuruluna İSG uzmanı olarak beni de yazdılar.

Kurumumuz da 50 de fazla çalışan bulunmakta. Bana isg uzmanı olarak ek bir ücret ödenir mi. Sorumluluklarım neler. Birde 1 Temmuz 2016 diye bir tarih dolaşmakta kamu kurumları için. O tarihte mi yürürlüğe girecek yada bana ödeme o tarihten sonra mı olacak?

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

tumer23

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
eğer kurumunuzda çalışan 4857 sayılı kanuna tabi işçiler veya işkur dan alınan geçici süreli işçiler var ise aylık 80 saate kadar(1410 tl'ye kadar) ek ödeme alabilirsiniz tabiki isg-katip sisteminden sözleşme yapmanız durumunda.
ama kurumunuzda 657'li personel dışında çalışan kimse yoksa çok büyük ihtimalle kurumunuz size 1 temmuz 2016 tarihine kadar ek ödeme yapmaz.

Tarık Demirci

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
eğer kurumunuzda çalışan 4857 sayılı kanuna tabi işçiler veya işkur dan alınan geçici süreli işçiler var ise aylık 80 saate kadar(1410 tl'ye kadar) ek ödeme alabilirsiniz tabiki isg-katip sisteminden sözleşme yapmanız durumunda.
ama kurumunuzda 657'li personel dışında çalışan kimse yoksa çok büyük ihtimalle kurumunuz size 1 temmuz 2016 tarihine kadar ek ödeme yapmaz.
Hocam 80 saatekadar derken ben ayda 196 saat derse giriyorum bu bana engel mi

İşGüvUzman

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Hocam 80 saatekadar derken ben ayda 196 saat derse giriyorum bu bana engel mi
Yapılacak çalışmalar, asli görevinizi aksatmayacak şekilde olmalıdır. Eğer ki asli göreviniz eğitim ise sıkıntı yok. Ama mimar olduğunuzu söylüyorsunuz ki bu durumda yapılacak denetimlerde sıkıntı yaşayabilirsiniz.

hüseyin.sancar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar merhaba küçük bir sorum olacaktı. Yardımcı olursanız çok memmun olurum.

ben çevre ve şehircilik bakanlığında mimar olarak çalışıyorum. Aynı zamanda C sınıfı isg uzmanıyım. Geçenlerde İSG kurulu ve Risk değerlendirme kuruluna İSG uzmanı olarak beni de yazdılar.

Kurumumuz da 50 de fazla çalışan bulunmakta. Bana isg uzmanı olarak ek bir ücret ödenir mi. Sorumluluklarım neler. Birde 1 Temmuz 2016 diye bir tarih dolaşmakta kamu kurumları için. O tarihte mi yürürlüğe girecek yada bana ödeme o tarihten sonra mı olacak?

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
İsg katibe girişiniz varsa girdiği tarih itibarıyla alabilirsiniz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Silivri Belediyesi 657'li kamu çalışanı 1 senedir alıyor.

hüseyin.sancar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
isg katipe girişiniz olmadıysa ek ücret ödemesi zor.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.