Soru : İşsizlik Ödeneği Ve İsg Uzmanı

OGÜN.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Tam zamanli calistigim iş yerinden (isg uzmanligi yapmadigin) kovuldum. İşsizlik ödenegine bas vuracağım ve alacağım. Fakat tam bu donemde 50 saat lik bir isg uzmanligi işi denk geldi.... issizlik ödeneki kesilecek mi bu 50 saati isveren mecburen sigorta gösterecek....çünkü bireysel isg uzmani olarak çalışacagim....

HSE Engineer

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Tam zamanli calistigim iş yerinden (isg uzmanligi yapmadigin) kovuldum. İşsizlik ödenegine bas vuracağım ve alacağım. Fakat tam bu donemde 50 saat lik bir isg uzmanligi işi denk geldi.... issizlik ödeneki kesilecek mi bu 50 saati isveren mecburen sigorta gösterecek....çünkü bireysel isg uzmani olarak çalışacagim....

Sigortalı çalıştığınız için işsizlik ödeneği kesilir.

volcano76

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Kesinlikle kesilir

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.