Soru Bankası Isg Sinavlarina Osym Ye Göre Hazirlik ( A, B, C) %100 Sonuç 2. Kısım

Cesur Mühendis

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
bukletler halinde ekleyeceğim.her buklet 30 sorudan oluşacaktır.

şıklar 5 şık olarak ayarlanmıştır.emeğe saygı lütfen.hiç bir maddi beklentim yoktur.dua etseniz yeter.
Hakan Bey çok teşekkür edirim.Ban sizin sorularınız ve yönetmelikleri okuyarak bu sınava hazırlanıyorum.Allah razı olsun.Sizin yayınlayacağınız hap bilgiler olacakmı veya önerebileceğiniz hap bilgiler varmı kolay gelsin emeğinize sağlık.

Cesur Mühendis

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
bukletler halinde ekleyeceğim.her buklet 30 sorudan oluşacaktır.

şıklar 5 şık olarak ayarlanmıştır.emeğe saygı lütfen.hiç bir maddi beklentim yoktur.dua etseniz yeter.

Hakan Bey çok teşekkür edirim.Ban sizin sorularınız ve yönetmelikleri okuyarak bu sınava hazırlanıyorum.Allah razı olsun.Sizin yayınlayacağınız hap bilgiler olacakmı veya önerebileceğiniz hap bilgiler varmı kolay gelsin emeğinize sağlık.

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)

Leyla hanımın hazırladığı hap notlar gayet başarılı ve güzel.onu tavsiye ediyorum.şu an çok yoğun olduğumdan pek hap bilgi hazırlamaya vaktim olmayacak gibi.bol bol soru çözmek ve yönetmelik okumak gerekir...bol şans yanınızdayım ..

necii necii

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
leyla hanımın notlarını aradım ancak bulamadı
Leyla hanımın hazırladığı hap notlar gayet başarılı ve güzel.onu tavsiye ediyorum.şu an çok yoğun olduğumdan pek hap bilgi hazırlamaya vaktim olmayacak gibi.bol bol soru çözmek ve yönetmelik okumak gerekir...bol şans yanınızdayım ..
leyla hanımın notlarını aradık ama bulamaıdk...elinde olan varsa eklerse seviniriz.

denizsaygan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
hakan bey ben umudu kesmiştim konuları yetiştiremem diye ama yazdıklarınızla yeniden çalışma azmi kazandım.teşekkürler kolay gelsin.. emeğinize yüreğinize sağlık

A

arda66

Guest
hakan bey ben umudu kesmiştim konuları yetiştiremem diye ama yazdıklarınızla yeniden çalışma azmi kazandım.teşekkürler kolay gelsin.. emeğinize yüreğinize sağlık
daha 1 ay var biz başlamadık bile çalışmaya ne kesmesi
ben otobüsle yolculuk yapdığı sırada çalışıp geçeni bliyorum

A

arda66

Guest
şıklar neden 5 acaba bence ösym 5 şıklı sormayacakçünkü önceden 4 şıklı girip 70 geçme notu idi
şimdide 5 şıklı girip 70 geçme notu olmaz

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
şıklar neden 5 acaba bence ösym 5 şıklı sormayacakçünkü önceden 4 şıklı girip 70 geçme notu idi
şimdide 5 şıklı girip 70 geçme notu olmaz

mesele 5 şıklı olması değil.eğer yaparsa da hazır olmuş olursunuz .ama şık sayısı arttıkça blmeniz gereken doğruları seçmeniz algıda seçilik artacaktır...5 şıklı çalışmak 4 şıklıdan her zaman iyidir.

Tuncay ULUKAYA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Hakan bey çok teşekkürler.Çıktıları aldık hayırlısı.

ASUDE EVLERİ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
yönetmelikleri okuyup verdiğim soruları çözeceksiniz..17 buklet 510 soru oldu.daha evvelde açıklamalı 1300 soru verdik...bunları bitirin sınava girin..
hocam açıklamalı 1300 sorunun linkini verirmisiniz

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
18. buklet eklemiştir. kolay gelsin..540 soru olmuştur.

2 bin kişi indiriyor 180 kişi teşekkür ediyor.bir teşekkürü çok görmeyin.size yardımcı olmaya çalışıyorum.karşılığında ne forumdan nede başka yerden hiç bir ücret almıyorum..yine başladı bazı tipler hakarete..onca işim arasında size destek oluyorum .ayıp gerçekten.diğer arkadaşlara değildir sözüm.
dua etseniz yeter.teşekkürler anlayışınız için.

ilk kısım 1-15.bukletler için tıklayınız http://www.isgfrm.com/threads/mayis-2014-sinavlarina-hazirlik-a-b-c-100-sonuç-ilk-kısım.13956/

ikinci kısım 16-18. bukletler için tıklayınız http://www.isgfrm.com/threads/mayis...ik-a-b-c-100-sonuç-2-kısım.14609/#post-170478

o.esme

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
elinize kolunuza yüreğinize sağlık hakan bey

Cesur Mühendis

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)

2 bin kişi indiriyor 180 kişi teşekkür ediyor.bir teşekkürü çok görmeyin.size yardımcı olmaya çalışıyorum.karşılığında ne forumdan nede başka yerden hiç bir ücret almıyorum..yine başladı bazı tipler hakarete..onca işim arasında size destek oluyorum .ayıp gerçekten.diğer arkadaşlara değildir sözüm.

ilk kısım 1-15.bukletler için tıklayınız http://www.isgfrm.com/threads/mayis-2014-sinavlarina-hazirlik-a-b-c-100-sonuç-ilk-kısım.13956/

ikinci kısım 16-18. bukletler için tıklayınız http://www.isgfrm.com/threads/mayis-2014-sinavlarina-osym-ye-göre-hazirlik-a-b-c-100-sonuç-2-kısım.14609/#post-170478
Hocam siz kimseye bakmayın eskiler derya meyva veren ağaç taşlanır Laf söyleyen arkadaşlara sesleniyorum siz daha iyisini yapabiliyorsanız yapın görelim .Allah razı olsan hocam

kerim tekin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
hakan bey emekleriniz için çok çok teşekkürler. çok faydalı bir iş çıkartıyorsunuz. Allah razı olsun sizden.

mycengiz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Hakan Bey bu kadar zaman ayırıp bize bu bilgileri aktardığınız için teşekkür ederim. Eğer elinizde mevcutsa HAP bilgiler diye adlandırılan tablodan eklerseniz memnun olacağım. Şimdiden teşekkür ediyorum işlerinizde kolaylıklar diliyorum

Ali Erkan 73

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)

ikinci kısım 16-18. bukletler için tıklayınız http://www.isgfrm.com/threads/mayis-2014-sinavlarina-osym-ye-göre-hazirlik-a-b-c-100-sonuç-2-kısım.14609/#post-170478
Emeğine, yüreğine sağlık. Allah Razı olsun senden kardeşim. Desteğin için çok teşekkür ederim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.