İş sağlığı ve Güvenliği Tüm ders Notları

Faydalı Oldugunu Düşünüyor Musunuz

• Kullanılan toplam oy
    386

ali.erdeniz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
ders notları teşekkürler. ancak bir konuda takıldım, kaynak işlerinde kullanılan perdeler hangi renk olamaz şeklinde bir soru geliyor, doğru cevap kırmızı mı? Farklı testlerde turuncu vs. doğru cevap olarak gösterilmiş

Seylan Aygün

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ders notları teşekkürler. ancak bir konuda takıldım, kaynak işlerinde kullanılan perdeler hangi renk olamaz şeklinde bir soru geliyor, doğru cevap kırmızı mı? Farklı testlerde turuncu vs. doğru cevap olarak gösterilmiş
Plastik perde veya panolarda yansımanın ve göz kamaşmasının azaltılması için sarı, yeşil veya portakal renginin seçilmesi daha uygundur. Kırmızı kullanılmaz.

TuğRuL

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
çok saolun iş sagligi ve güvenligi teknikerligine yeni başladım. çok işime yarayacak üniversitede ..tşkler

Asmodian

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
senin allahına kurban tek tek dokuman indiryordum çok saol bu iyi oldu

Ertuğrul ASLAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar;emeğe saygıdan duygularımızı söyleyelim,fakat sitemizin 4. maddesine de
(
Forum Kuralı (4.madde) : Konulara mesaj olarak "teşekkürler", "sağol" gibi yazıların yazılması yasaktır. Bunun yerine mesaj altında bulunan "Teşekkür Et" butonu kullanılmalıdır.)
uyarsak sevinirim... Hoşçakalın...

yahel

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
çok teşekkürler emeğinize sağlık

karazipkali28

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
teşekkürler

asmbirol

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM..

Berkay34

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Teşekkürler.. Bu sene iş güvenli ve sağlığı bölümünü okucam göz gezdirmem iyi olcak çok sağolun :)

aykn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar yeni müfredatta tarım, hayvancılık, ormancılıkla ilgili ders var. Bu internet sitesinden bi kaç döküman buldum eklenmiş ama sınav müfradat alt konularına göre değil. Elinizde ders notu olan var mı acaba? Teşekkürler.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.