İs Sağlığı Ve Güvenliği Okuyorum Bi Konuda Yardımınızı İsticem

uğur opak

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba arkadaşlar ben isg 2. sınıf okuyorum bi konu hakkında yardımınızı istiyorum bi slayt hazırlamam lazım eğitim slaytı genel bilgi olmicakmış kimyasal maddelerle calışıyorsa onunla ilgili önlemler neleri yapmalılar neleri yapmamalarıyla ilgili bi slayt hazırlamam lazım bu sadece kimyasal maddeler değiş şantiyede vb işlerde calışanlarala ilgili slayt varsa elinizde yardım ederseniz sevinirim iyi günler :)

Ediz U.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
ok.. ekte gönderdiğim sunumun faydası olabilir...

Ekli dosyalar

• kimyasallarla çalışma.ppt
    324 KB · Görüntüleme: 88

Ahmet Yıldızım

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İş Veren
Merhaba,
İlk yardım ve iş güvenliği konusunda yazılmış Türkçe BİLİMSEL bir makale (haberler, köşe yazıları, blog yazıları vb. olmayacak) araştırılarak, özetleyeceksiniz.
*Özeti, makalenin kendisiyle beraber aynı Word dosyasına, makalenin altına ekleyip göndereceksiniz.

Bu şekilde hazırlanması gereken bir vize ödevim var. Yardımcı olabilir misiniz, lütfen ?

Ediz U.

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Merhaba,
İlk yardım ve iş güvenliği konusunda yazılmış Türkçe BİLİMSEL bir makale (haberler, köşe yazıları, blog yazıları vb. olmayacak) araştırılarak, özetleyeceksiniz.
*Özeti, makalenin kendisiyle beraber aynı Word dosyasına, makalenin altına ekleyip göndereceksiniz.

Bu şekilde hazırlanması gereken bir vize ödevim var. Yardımcı olabilir misiniz, lütfen ?
Sen zahmet etme :) biz ödevi hazırlayıp elden hocaya teslim edelim...

baki karaman

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba,

senin gönderinin üstünde Ediz Beyin gönderisi olan Kimyasallar ile ilgili olanı 20 sayfayı ilk halinden silip son Word e 20. sayfayı ekle ve sayfa noyu da 1 yap gönder.Bir bu şekilde deneyelim. Hoca da foruma üye ise bunu okumuşsa bir "B PLANI" daha hazırlarız.Kolay gelsin...

baki karaman

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Aramızda kalsın hiç başka kişiye zinhar söylemeyelim...::ok::

İşGüvUzman

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Umarım işinize yarar.

Ekli dosyalar

• doküman.pdf
    1.9 MB · Görüntüleme: 51

İşGüvUzman

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Buda diğer dokümanlar. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• IG7-kimyasal_depolama_rehberi.pdf
    2.2 MB · Görüntüleme: 29
  • IG9-TKM-deri_maruziyeti_risk degerlendirmesi.pdf
    144 KB · Görüntüleme: 34
  • IG10-TKM-kaza_patlama_yangın_risk_degerlendirmesi.pdf
    115.7 KB · Görüntüleme: 36
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.