Iş Sağlığı Ve Güvenliği Kayıt, Takip Ve Izleme Programı (isg-katip) Ile Ilgili Yardım

dr_ferit

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi

hocam bir yol bulunca lütfen bana da mesaj atın, mail de yolladım ama bir türlü sistemde adım yok. ben de çıldıracam valla. şimdiden teşekkürler.

dr_ferit

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Arkadaşlar, ben isg katip sistemine kayıt olamıyorum, forumda verilen adrese bilgilerimi mail yolu ile ilettim, 170 danışma hattını aradım ancak bir türlü sisteme giriş yok diyor ve 0001 nolu hata kodunu veriyor. Başka bir yolu varmı. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden çok teşekkürler.

agregacı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
edevlet şifresiyle isg katibe girdim,belge no falan hepsi var,bilgilerimide güncelliyorum,ama sözleşmeler,çalışma saatleri,anketler v.s. açamıyorum.belgem hala gelmedi bundamı kaynaklanıyor yoksa başka şeymi.birde beni atayacak iş yeri kendi edevlet şifresiyle e bildirge yöneticisi tarafından atanacak anladığım kadarıyla doğrumu.saygılar

Fatih Demiralp

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar ben 18 Mayıs sınavını kazanarak C sınıfı İSG uzmanı oldum. İsg katip'e giriş yaptığımda ekteki menü karşıma geliyor. Burada kendimi havuza tanıtabileceğim bir alt menü yok. Kendimizi havuza nasıl tanıtabiliriz. Havuza tanıttıktan sonra işverenler bizim herhangi bir müracaatımız olmadan havuzdan isg uzmanını kendilerimi seçiyor. Yoksa işverene bizmi müracaat edip sistemden işverenin bizi seçmesini sağlıyoruz. Konuyu bilen bir arkadaş varsa anlatırsa çok makbule geçer.

Ekli dosyalar

• isg-katip.jpg
    isg-katip.jpg
    12.7 KB · Görüntüleme: 178

Murat KOÇAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
İsgkatip.com ile bizim sayfayı birleştiriyorlar sanırım. Biraz bekleyeceğiz güncellenmesini. Zaten sayfa yenileniyor mesajı çıkıyor isgkatip. Com a girince

gurcan1903

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
bir siteyi güncellemek bu kadar mı zordur arkadaş aylardır kapalı bir site bu ne ayıp bir iştir ya anlayışınız için teşekkürler yazmışlar birde anlamıyorum arkadaş aklım almıyor benm aylardır yapılamayan güncellemeyi , ankara keçiören metrosu gibi olacak sanırım hiç bitmeyecek.

mekabe

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
edevlet şifresiyle isg katibe girdim,belge no falan hepsi var,bilgilerimide güncelliyorum,ama sözleşmeler,çalışma saatleri,anketler v.s. açamıyorum.belgem hala gelmedi bundamı kaynaklanıyor yoksa başka şeymi.birde beni atayacak iş yeri kendi edevlet şifresiyle e bildirge yöneticisi tarafından atanacak anladığım kadarıyla doğrumu.saygılar

" edevlet şifresiyle isg katibe girdim,belge no falan hepsi var,bilgilerimide güncelliyorum,ama sözleşmeler,çalışma saatleri,anketler v.s. açamıyorum" aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum...

tevfik sorkun korkmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
ben yaklaşık 3 haftadır sözleşme imzalamaya çalışıyorum. ben isg uzmanı olarak girdiğimde sistemde gözüküyorum ancak işverenim girdiğinde yetkiniz yok uyarısı çıkıyor. sgk ya dilekçe verdim hatta kemdim de gittim memur gözümün önünde yetkili olarak işvereni seçti. ancak hala programda aynı uyarı veriyor. bakanlık sorun sgk da diyor. sgk ben yetkili olarak işverininizi seçtim daha ne yapalım diyor. ben ortada kaldım.
konuyla ilgili bi muhatap bulamadım. bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarssa sevinirim
2 nedenden dolayıdır
1)isg katip üzerinden isg uzmanlarının girişi sıkıntılı. sistem hatalı. iş müfettişleri bile işyerlerinin isg ktipdeki onayında esnek davranıyor. ama işyeri hekimlerinde sorun yok. işyeri hekimleri şirkete sözleşmeyi gönderiyor işyeri onaylıyor. isg uzmanarında da tam dersi bir durum söz konusu
2) diğer bir nedeni çalıştığınız yer sizin belgenizdeki tehlike durumuyla uyum sözkonusu değilse ve işyerinde tehlike durumuna uygun bir tane dahi isg uzmanı yoksa zaten isg katip üzerinden giriş yapamazsınız. isg katip sorunu çözülse dahi. örnek verecek olursam çalıştığınız şirket çok tehlikeli grubunda ve belgeniz c sınıfı ve işyerinizde bir tane tam zamanlı çok tehlikeli iş koluna uyan uzmanınız yoksa isg katipdeki sorun çözüldüğü zaman bile yapamazsınız
Daha farklı bilgi sahibine sahip arkadaşlar varsa paylaşalım lütfen

chemist54

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba arkadaşlar, Çalıştığım firmada işverenim isgkatipe giriş yaparak iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi seçimi yaptı. Ben isg uzmanı olarak e devlet şifremle girdiğimde onay bekliyor yazıyor, ama onayla butonu aktif değil, onaylayamıyorum, google chrome kullanıyorum gene olmuyor.. Bilgisi olan yardımcı olabilirmi ?

chemist54

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba arkadaşlar, Çalıştığım firmada işverenim isgkatipe giriş yaparak iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi seçimi yaptı. Ben isg uzmanı olarak e devlet şifremle girdiğimde onay bekliyor yazıyor, ama onayla butonu aktif değil, onaylayamıyorum, google chrome kullanıyorum gene olmuyor.. Bilgisi olan yardımcı olabilirmi ?

çevreisgc

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
ARKADAŞLAR
Bir kaç sorum olacak işveren e devlet şifresiyle isg katipe giriyor üzerine kayıtlı 2 firma çıkıyor. ben bunlarından ikisine de uzmanlık yapıcam. tam zamanlı çalışma yapıcam iki firma için isg katipten nasıl bir sözleşme yapabilirim.
bir başka sorumda bu sözleşmeler bakanlığı bildirilecek mi sadece isg katipten yapmak yeterli mi?

Ceyhun Dündar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İşyeri Hekimi
Merhabalar kendim isyeri hekimi olarak calisiyorum.1 ocak itibariyle babamin firmasini da ustume kaydettirmeye calisiyorum babamin e devlet sifresi ile ne zaman isgkatip e girmeye calissam ;
Sisteme giris yetkiniz bulunmamaktadir lutfen 3 gun icinde tekrar deneyiniz diyor.
Bunu birkac diger firmada da yasadim.
Bu sorunu isverenler nasil giderebilir ? Malumunuz işverenler bu konuda çok bilgili değil

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.