TÜİSAG - Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Topluluğu

Iş Sağlığı Ve Güvenliği Kayıt, Takip Ve Izleme Programı (isg-katip) Ile Ilgili Yardım

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında imramazan tarafından paylaşıldı.

1. imramazan

imramazan TÜİSAG Üyesi

İş Sağlığı ve Güvenliği Kayıt, Takip ve İzleme Programı
    İSG-KATİP programında daha önce ortağı olduğum sonra devrettiğim bir firma ile aylık 1 saat iş yeri kurucusu olarak hizmet veriyor görülüyorum bunu nasıl hallede bilirim benim söz konusu şirket ile hiç bir bağlantım kalmamasına rağmen sisteminde gözükmesinin nedeninin ne olabileceğini bileniniz var mıdır??

http://isgyh.csgb.gov.tr/Logout.aspx sistemi bilmeyen arkadaslar için linkini attım onlarda kendi bilgilerine bakabilir

ufukyelatan bu yazıya teşekkür etti.
  2. Egemen_01

Egemen_01 TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (A)

isg-katip sistemine nasıl kayıt olunuyor bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi ?

3. TÜİSAG GOOGLE MAIL GRUBUNA KATILDINIZ MI ?

Gün içerisinde mevzuatlardaki gelişmelerden ve sitemizde paylaşılan önemli belge ve dosyalardan sizleri hızlı bir şekilde haberdar edebilmemiz için 21.500 üzerinde üyesi bulunan Google Mail grubumuza bekliyoruz. Üyelik için aşağıdaki adrese tıkladıktan sonra çıkan kutucuğa mail adresinizi yazmanız gerekmektedir. Akabinde mail adresinize gelecek olan maili onayladığınız taktirde grubumuza katılımınız tamamlanacaktır. 
    Grubumuza katılmak için lütfen aşağıdaki linki tıklayın;

http://groups.google.com/group/isgfrm/subscribe 
    Saygılarımızla, 
    TÜİSAG Yönetimi

4. tuncay

tuncay TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (B)
    Bana otomatik tanımlanmıştı.e devlet şifresi ile girdim sitem açıldı.imramazan senin cıkışın yapılmamış gibi duruyor.yani hala orada gözüyorsun bazen sigortaya gec bildiriliyor.

mtkiymaz bu yazıya teşekkür etti.
  5. Guzin

Guzin TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Bekar
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (B)

Aynı durum bende de oldu 2009 yılında şirketle ilişkim kesildi ama şimdi sistemde 1 saat olarak görünüyor nasıl düzelticeğimi bilmiyorum.

6. coskun888

coskun888 TÜİSAG Üyesi

Merhaba bireysel olarak iş güvenliği uzmanlığı sözleşmesini çalıştığım şirketle isg katip üzerinden yapabiliyormuyuz? Yapılıyorsa nasıl yapılıyor?

7. imramazan

imramazan TÜİSAG Üyesi

sayın GUZİN tam zamanlı olarak başka bir firma ile sözleşme imzaladınız mı ben yeni bir sözleşme gönderdim bu gönderdiğim sözleşmede sıkıntı olmasından korkuyorum sizde böyle bir durum var mı? birde çözüm bulduğunuzda bizim ile paylaşırmısınız

8. w w w . s a g l i g i m i c i n . com
    Sağlıklı Yaşam Rehberiniz - Şifalı Bitkiler, Diyet Listeleri, Gebelik, Tüp Bebek ve daha fazlası...

9. cihan cobek

cihan cobek TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    e devlet şifresi ile giriş yaptığımda şöyle bir yazı ile karşılaşıyorum: 0001 - Sistemde Kaydınız Bulunmuyor ya da Sistemi Kullanma Yetkiniz Yok...
    21 Ekim 2012 sınavına girdim ve başarılı oldum.Acaba henüz bilgilerim yüklenmemiş olabilir mi?

A.Olcay Kokuoglu bu yazıya teşekkür etti.
  10. mcahf

mcahf TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar site adresi burda.
    http://www.isgkatip.com/
    tıklayın siteye.alt tarafta "havuzda yer almak için tıklayınız" bölümü var.oraya tıklayın.kimlik no girin.açılan yeni sayfada alt tarafta telefon,mail,doğum tarihi,il bilgilerini girin.en sonunda "ekle" butonuna basın kaydınız tamamdır.bu kadar.

11. tuncay

tuncay TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (B)
    İşyeri hekimi ekleme yapılmıyor mu?

12. mcahf

mcahf TÜİSAG Üyesi

işyeri hekimliği eklemesi yapılıyor.

13. tuncay

tuncay TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (B)
    yapamadım ben allah allah:)

14. cgrcgr

cgrcgr TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    Merhaba, belgem elime geldi fakat isg katip programına giriş yapamıyorum. sistemde kaydınız bulunmuyor ya da sistemi kullanma yetkiniz yok diyor. sebebi ne olabilir?

15. mühendis85

mühendis85 TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Bekar
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (B)
    Sorunu çözebildiniz mi arkadaşlar bende de aynı sorun var...

16. MEHMET AKİF YEŞİLLİK

MEHMET AKİF YEŞİLLİK TÜİSAG Üyesi

Merhaba...
    Cihan bey giriş için bende denedim, ancak sonuç sizinki ile aynı. Kayıt olmamıza izin vermiyor sistem.

cihan cobek bu yazıya teşekkür etti.
  17. busecim06

busecim06 TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Veren
    merhaba
    işyeri hekimiyel sözleşme yapabilmek için isg katip sistemine kayıt olmak gerekiyormuş işveren olarak bu kayıt nasıl yapılıyor bilen varmı yardımcı olursanız sevinirim

18. ertugrul can

ertugrul can TÜİSAG Üyesi

isg katipde ismi olmayan arkadaslar ekteki dosyayı"veri formunu" doldurup belirtilen mail adresine gönderirseniz.sisteme kayıt yapılıyor.

Ekli Dosyalar:

cvl-tt, erkanersoy ve A.Naz bu yazıya teşekkür etti.
  19. Guzin

Guzin TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Bekar
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (B)
    hayır hala eski firma bilgileri görünüyor ben çözemedim.çözen varsa yardımcı olur musunuz?

20. busecim06

busecim06 TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Veren
    peki bu form işverenler içinde geçerlimi

21. balıkçıdoktor

balıkçıdoktor TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İşyeri Hekimi
    e deevlet sifresiyle girdim kayıt bulunmadaı yazıyor...havuza ekle diyorum tc numarası yazıp altta sertifika no yazıyor onu dolduruyorum eklemiyor kayıt bulunmadı diyor...işyeri hekimi havuzuna kaydolamıyorum ..sistem çıldırttı beni

22. balıkçıdoktor

balıkçıdoktor TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İşyeri Hekimi
    yukarda bir arkadaş yazmış havucda yer almak için bölümünü tıklayın demiş oyle bir bölüm de yok zaten

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. isg-katip nasil kayit olunur

Sitemap    HTML Sitemap

Yandex.Metrica