Soru : Görevlendirme

isg2016

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
İş Veren
İnşaat işi yapan bir firma alt taşaron olarak calışıyor... diyelimki A . iş yeri sgk altında giriş yapıldı.. fakat bu firmada calışan elamnı başka bir şantieyde calıştırdığımzda nasıl calıştırcaz. mesala a firması diyorki bu elmanlar benim sgk bünyesinin altında calışıyor ama işleri şuan olamdığı için sen başka şantieyde calıştırıyorsun.. bana o işcileri bu alandan cıkardığın için başka şentiyeye getirdiğin için dış görevlendirme yazısı ver.. acıkcası bu nasıl bir bir matbu varsa örneği sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ibrahim zeybek

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhaba,
En sağlıklısı işçinin çalıştığı işyerinde ssk girişinin olmasıdır. Fakat kısa süreli ya da acil durumlarda geçici görevlendirme yapılabiliyor, ekte bir örnek mevcut faydalanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Geçici Görevlendirme.docx
    16.7 KB · Görüntüleme: 202

Damla.Duru

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
bende ekte görevlendirme tutanağı gönderiyorum. firma antetli kağıdı imza ve kaşe olması yeterli. bu şekilde doldurursanız olur. geçici görevlendirme süresi ve yapılan işte önemli

Ekli dosyalar

• GÖREVLENDİRME TUTANAĞI.docx
    14.5 KB · Görüntüleme: 159
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.