Soru : Çok Tehlikeli Sinifta B Sinifi Uzmaninin Tanimli Olduğu Işyerinde C Sinifi Uzmaninin Da Isg Katipte

astamigga

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba arkadaşlar,
Çok tehlikeli olan bir iş yerinde şartlara uygun b sınıfı uzman bulunmakta. Ben de c sınıfı uzman olarak isg katipten sözleşme yapmak istedim işveren sisteme görevlendirme yaptı fakat isg katip 'onay bekliyor' diyor 2 gündür. Tehlike sınıfına uygun bir uzman olması halinde başka uzman görevlendirilebiliyordu konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz?

trapezuslu

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba arkadaşlar,
Çok tehlikeli olan bir iş yerinde şartlara uygun b sınıfı uzman bulunmakta. Ben de c sınıfı uzman olarak isg katipten sözleşme yapmak istedim işveren sisteme görevlendirme yaptı fakat isg katip 'onay bekliyor' diyor 2 gündür. Tehlike sınıfına uygun bir uzman olması halinde başka uzman görevlendirilebiliyordu konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz?
İşveren görevlendirme yaptıktan sonra, siz kendi tc no ve şifreniz ile isg-katip' e girip onaylamamış olabilir misiniz?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.