Çalışanların Zorunlu Isg Eğitimleri Nelerdir?

ensaryegen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Merhaba,

Bir çalışma yaparak paylaşmak istiyorum;
Bu çalışma Sektöreler ve Çalışan grubu, Zorunlu İSG eğitimleri, Mevzuatı kapsayan bir tablo olacak.
Hepimize faydalı olacağını düşündüğüm bu konuyla ilgili desteğinizi bekliyorum, yukarıdaki sırayla cevaplarsanız ben toplayarak sizlere konu sonunda yayınlayacağım.

sektör çalışan grubu eğitim mevzuat
tüm sektörler tüm çalışanlar temel isg çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin usul ve esasları hakkında yönetmelik
gıda tüm çalışanlar hijyen eğitimi hijyen eğitimi yönetmeliği
tüm sektörler/ofisler ekranlı araçlarda çalışanlar ekranlı araç eğitimi ekranlı araçlarla çalışmalarda sağlık ve güvenlik önlemleri hakkında yönetmelik ve çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin usul ve esasları hakkında yönetmelik

Moderatör tarafında düzenlendi:

ensaryegen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Merhaba,

Bir çalışma yaparak paylaşmak istiyorum;
Bu çalışma Sektöreler ve Çalışan grubu, Zorunlu İSG eğitimleri, Mevzuatı kapsayan bir tablo olacak.
Hepimize faydalı olacağını düşündüğüm bu konuyla ilgili desteğinizi bekliyorum, yukarıdaki sırayla cevaplarsanız ben toplayarak sizlere konu sonunda yayınlayacağım.

sektör çalışan grubu eğitim mevzuat
tüm sektörler tüm çalışanlar temel isg çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin usul ve esasları hakkında yönetmelik
gıda tüm çalışanlar hijyen eğitimi hijyen eğitimi yönetmeliği
tüm sektörler/ofisler ekranlı araçlarda çalışanlar ekranlı araç eğitimi ekranlı araçlarla çalışmalarda sağlık ve güvenlik önlemleri hakkında yönetmelik ve çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin usul ve esasları hakkında yönetmelik

tablo düzgün görüntülenemedi, ekteki gibi bir tablo paylaşacağım...

Ekli dosyalar

• Zorunlu İSG Eğitimleri.xls
    17.5 KB · Görüntüleme: 559
Moderatör tarafında düzenlendi:

hcakir48

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Temel İş sağlığı ve Güvenliği adı altında işyerinin türüne, sınıfına göre belirlemek gerekiyor sanırım. Ofis, ergonomi, elle taşıma, yangın v.s.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.