C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Soru Bankası

ceren öztürk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Riskmed'in soru bankası pdf olarak var bende. 30.09.2013 tarihinde indirmiştim.Sorun düzeldi yükledim arkadaşlar.Fakat dediğim gibi değişen yönetmelikler veya yeni çıkan yönetmeliklere göre bu sorularda yanlışlıklar olabilir.
Öncelikle elinize sağlık, çok teşekkür ederim . Ben birşey sormak istiyorum indirdiğiniz tarih , aynı zamanda kitabın eylül basımı mı yani çalışırken sadece son iki aylık değişen yönetmelikleri dikkate alsak yeterli olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

kemalb

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
eline sağlık....iyi oldu.

Pelin Bozkurt

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
güncel risk medin pdf olarak soru bankası elinde olan var mı

Burcu Gökmen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar mrb. bu risk medin 3888 sorulu kitabını alan var mı? sadece kendi sitesinde mi satılıyo acaba?

Uzmanbiri

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum. Nisanda sınava gireceğim. ÖSYM isg soruları tumu a b c elinde olan var mi ? Forumda aradım dağınık şekilde bir kaçını buldum.

Aysee Gül

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bana da gonderir misiniz acaba

Aysee Gül

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bu yıl sınava giricem riskmed pdf olan gonderebilir mi acaba

levent uzan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar c sınıfı isg sınavına önerebileceğiniz bi kaynak varmı yardımcı olursanız sevinirim?

levent uzan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
semiha hanım teşekkürler peki bi kaynak kitap varmı bu yedi iklimin c sınıfı soru bankası var yeni baskı iş görürmü?fikir verirseniz sevinirim.

SemihaY.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
semiha hanım teşekkürler peki bi kaynak kitap varmı bu yedi iklimin c sınıfı soru bankası var yeni baskı iş görürmü?fikir verirseniz sevinirim.
Bence kaynaktan çok çıkmış sorulara bakın derim.Ben belgelerimi 2014 de aldım dolayısıyla şu an hangisi iyi bilmiyorum yanlış yönlendirmeyeyim.

Mehmet GÜNDÜZ44

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Riskmed'in soru bankası pdf olarak var bende. 30.09.2013 tarihinde indirmiştim.Fakat buraya yükleme yaparken hata veriyor. Mail adreslerinizi özelden yazarsanız yollayabilirim.Fakat bu soru bankasının çıkış tarihinden sonra yeni çıkan ve/veya değişen yönetmelikler var.Sorularda hata olarak görebilirsiniz bunlar.
hocam varsa pdf banada atarmısınız..

E

Ebru Çarkıt

Guest
banada atar mısınız riskmedi c sınıfına yönelik

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.