Buyrun Tanışalım

denizdeniz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Selamlar
Ben Bilal
Jeofizik Mühendisi,
1 yıllık aktif C sınıfı İş güvenliği uzmanıyım.
İstanbul (4 levent) 37 katlı bir kule inşaat'ında çalışıyorum.
İhtiyacı olan her meslektaşıma elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.
iyi günler bilal bey ;tünel kalıpta çalışmanın bir risk analizi yaptınızmı? yüksekte çalışmaile ilgili önlemlerinizi paylaşırsanız sevinirim

atmaça

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
OSMANİYE'den hiç kimse yok mu?

E

evrimakbayir

Guest
Merhaba isgfrm ailesi ;
Ben Evrim Akbayır
Taisei Corporation / Marmaray Projesinde İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olarak görev almaktayım.
Jeoloji Mühendisi
Ohsas 18011 Baş Denetçisi

okan dasdemir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Selamlar Ben İstanbul'dan Okan. DEÜ Çevre Müh. 2011 mezunuyum. 21 Ekim sınavında başarılı oldum. DEÜ Çevre Müh bölümünde yüksek lisansım devam ediyor. Yaklaşık bir yıldır distribütörlük yapan bir firmada çalışıyorum. Belgem gelene kadarda devam edeceğim gibi.

doktornext

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İşyeri Hekimi
selamlar ben işyeri hekimiyim,boluda 7 yıldır,tekstil,turizm,inşaat ve maden sektörlerinde görev yaptım,osgb kurma çalışmalarımda baya mesafe aldım,boluda ikamet edecek b sınıfı maden veya inşaat mühendisi arkadaşlarla tanışmak istiyorum.

alix

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Hoş Geldiniz...

eddi

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Merhaba ben Erdinç. Çevre Mühendisi mezunuyum. İstanbul Anadolu yakasında bulunan bir inşaat firmasında İş Güvenliği Uzmanlığı yapmaktayım. Firma Genel Müdürlük binasında görevliyim. Şantiyeleri denetliyorum.
Bu arada forumda hatırı sayılır Çevre Mühendisi varmış :evet:

ecem06

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar ben Ecem Gulsever gida muhendisiyim ve uzman adayiyim mayis sinavina hazirlaniyorum ankarada egitim sonunda staj ve deneyim konusunda yardimci olabilecek bir is sagligi ve guvenligi uzman arkadas varmidir acaba?

Bilal54

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhabalar,
Ben Bilal DOLUNAY. Tokat Ziraat Fakültesi 1989 yılı mezunuyum. Pedegojik formasyonum var. 1965 doğumluyum. Eğitimci olarak, medya alanında ve 8 yılı aşkın endüstriyel ilişkiler alanında Sakarya'da çalışmaktayım. 21 Ekim 2012 sınavında İş Güvenliği sınavını kazandım. Bundan sonraki iş yaşantımı İş Güvenliği Uzmanı olarak sürdürme düşüncesindeyi. Tüm arkadaşlara başarılar, sağlık ve mutluluklar dilerim.

Haluk DEMİRCİOĞLU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhaba
2011 muğla uni tef mobdek (teknik öğretmen) mezunuyum mayıs 2013 sınavı için kursa yazıldım. ankarada yaşıyorum. henüz kursa başlamadan bu site ve değerli üyeleri sayesinde epey bilgi sahibi oldum. herkese başarı dolu yaşam diliyorum.

tnjclml

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar;
1989 Kayseri doğumluyum Cumhuriyet Üniversitesi Maden Mühendisliğinden mezun oldum. 1 sene yeraltı işletmesinde çalıştıktan sonra yaklaşık 1 sene kadarda doğaltaş sektöründe çalışıyorum.Mayıs 2012 sınavında C sertifikamı aldım
Genel anlamda kendimi İş Güvenliği, Kalite ve Geri Dönüşüm alanlarında kendimi yetiştirmeye çalışıyorum.
Herkese kazasız hayırlı günler dilerim..

Çalıştığı sektör:
Doğaltaş;
Bazalt, Andezit, Diyabaz.

Çalışma alanı:
-İş Güvenliği
-Kalite
-Geri Dönüşüm

Tanju ÇALIMLI

Maden Mühendisi
İş Güvenliği Uzmanı

E-mail :tcalimli@gmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

funanori

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar merhaba, bende Mehmet, İ.T.Ü Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesinden Gemi İnşa ve Gemi Makine Mühendisi olarak mezun oldum, 21 Ekim'deki sınavı geçtim sertifikamı bekliyorum İstanbul'da yaşıyorum. Yıllarca kamu tersanelerinde çeşitli görevlerde bulundum, çalıştığımız dönemde İSG yasası yoktu ama iş güvenliği birinci önceliğimizdi, çalışma alanımızda iş güvenliği tedbirleri alınmamışsa çalışma başlamazdı. Ortak bir çalışma yapılacaksa seve seve katılırım, saygılarımla,

bernat

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar;

Berna Tetik ben. Bursa'da C sınıfı uzmanım. 2005 yılında almıştım belgemi, Yenileme eğitimine katıldım şimdi yeni belgemin gelmesini bekliyorum. Şu an bir OSGB ile anlaşma aşamasındayım. Sanırım sorumlu müdür olacağım. Ama bu konuda net bir bilgim yok. Bu şekilde görev yapan arkadaşların bilgi ve deneyimlerini öğrenmek isterim.

Hepinize kazasız günler dilerim.

Abdurrahman KAYA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar;

Ben, Cumhuriyet Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü' nden 2009 yılında mezun oldum. İş Hayatına Geri Dönüşüm(TAT Firması) sektöründe başladım ve 1,5 yıl sürmesinin ardından; 21 Ekim Sınavında C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını kazanarak, Aralık 2012 tarihinde İlaç Lojistik Firmasında İş Güvenliği Uzmanı olarak göreve başladım. Tüm İSG Profesyonelleri ve bu yolda ilerlemeyi hedef edinen arkadaşların hayatlarının gönüllerince ilerlemesi temennisi ile...

Herkese Sağlıklı Günler Dilerim

Abdurrahman KAYA
Çevre Mühendisi
İş Güvenliği Uzmanı
Gsm: 0541 392 58 45
E-Posta: abdurrahmankaya34@yahoo.com
tuanakaya34@*****

melihkaradut

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar,
Öncelikle paylaşımlarınız için herkese teşekkür ediyorum.Endüstri Mühendisiyim,Ankara OSTİM' de özel bi şirkette çalışıyorum.C sınıfı uzman adayıyım.Herkese başarılar diliyorum.Saygılarımla.

Melih KARADUT
Endüstri Mühendisi
E-Posta: melihkaradut@gmail.com

cİSG

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar,
Ben Ceylan öncelikle paylaşımlarınız için herkese teşekkür ediyorum faydası çok fazla.Tekstil Mühendisiyim,Uşak 'ta Kurumsal Avrupa bağlantılı özel bir Tekstil şirketinde; HSE Mühendisi- Çevre yönetim Temsilcisi- ISO 9001- ISO 14001- OHSAS 18001 İç denetçisi olarak çalışıyorum.C sınıfı uzman adayıyım.Herkese başarılar diliyorum.Saygılarımla.
Tecrübeli İSG hocalarımızdan bizlere takıldığımız konularda yardım ettikleri içinde ayrıca teşekkür ederim. Kazasız günler.

volkancoskun

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
MERHABALAR
İSMİM VOLKAN COŞKUN YAŞIM 26 KİMYAGERİM HİÇ KİMYA İŞ TECRÜBEM OLMADI 17 MAYIS SINAVINA GİRİP İSG UZMANI OLUP İNŞALLAH ARTIK BU MESLEĞİ İCRA ETMEK İSTİYORUM SINAVA GİRECEK 45 BİN ARKADAŞIMA VEDE BU MESLEĞİ ŞUANDA İCRA EDEN ARKADAŞLARIMA ABİLERİME ABLALARIMA BAŞARILAR DİLİYORUM

OmerBaglar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
ARKADAŞLAR HERKESE SELAMLAR BEN ÖMER BAĞLAR C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIYIM VE ŞUAN BODRUM' DA BİR ŞANTİYEDE GÖREV ALMAKTAYIM. MUĞLA'DAKİ UZMAN ARKADAŞLARLA İLETİŞİM KURMAK VE FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPMAK İSTİYORUM. MESAJIMI GÖREN ARKADAŞLAR ÖZELDEN VEYA omer_baglar@***** ADRESİNDEN İLETİŞİME GEÇERLERSE SEVİNİRİM. HERKESE KAZASIZ GÜNLER.

cihan cobek

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Başlığa yeni dikkat etmem sonucu geciken tanıtımı hemen yapayım:)
2009 Kocaeli Üni. Çevre Müh. mezunuyum.1984 Kdz.Ereğli doğumluyum.Beyoğlu Belediyesi'nde ses ekibinde görevliyim.İstanbul Anadolu yakasında ikametim.
21 Ekim 2012 sınavında başarılı oldum.Çevre Mühendisliği çalışmalarını İş Güvenliği Uzmanlığıyla birleştirerek deneyim kazanmayı planlıyorum. cihancobek@gmail.com iletişim adresim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.