Ata Aöf 2016-2017 Yılı Güz Dönemi Sınavlar Tarihleri

Konu, 'Duyurular, Sınav Takvimi' kısmında Burç Küçükaslan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Burç Küçükaslan

Burç Küçükaslan TÜİSAG Üyesi

Merhaba Arkadaşlar;

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi sınav Tarihleri Aşağıdaki Gibidir...
    Bütün öğrencilerimize başarılar dileriz...

SAYGILAR...

Last edited: 31 Ekim 2016
    Mustanali, Bejan DURGUN ve selin simsek bu yazıya teşekkür etti.
  2. sultan türk

sultan türk TÜİSAG Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,
    Atatürk üniversitesi iş sağlığı ve güvenliği sınavlarına daha önce giren arkadaşlar sorumu cevaplar ise sevinirim.Anadolu üniversitesinin vize sınavlarında 4 yanlış 1 doğruyu götürecek şekilde sınavda bilgi paylaşılmış.Ösym bu kararı yeni almış.Atatürk üniversitesinin Aöf sınavlarında da bu sistem uygulanıyor mu yoksa bu uygulama yeni mi düzenlendi? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Mustanali bu yazıya teşekkür etti.
  3. -Özge-

-Özge- TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

merhaba Sultan Hnm bu uygulama yeni sisteme geçti. Daha önce de zaten vize sınavları net üzerinden yapılıyordu.

4. utkuderya

utkuderya TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhabalar ilk defa online bir vize sınavına gireceğim bu konuda detaylı bilgisi olan ve sınava giren arkadaşlar yazabilir mi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. -Özge-

Merhaba UtkuDerya ; sınavlar online değil normal sınav. sınav giriş belgeniz obs sistem üzerinden alıyorsunuz

6. Cihat sevim

Cihat sevim TÜİSAG Üyesi

Yarı yil sonu sınavı 28 ocak mi ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. -Özge-

Evet Cihat Bey ;)

8. Evren Sim

Evren Sim TÜİSAG Üyesi

ata uzem isg yüksek lisans programı hakkında bilgi verebilecek kimse var mı ? Eğitim süreci, kayıt işlemleri, ders katılımları, sınav merkezleri ve sınavlar vb konularda merak ettiğim bir kaç detay var, okuldan da net bilgi alamadım, sorduğum sorulara enstitü sitesinde mevcut diye cevap vermişler ama enstitü sitesine bakınca İSG programı ile alakalı hiç bişey yok.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica