30 Nisan 2016 Sınav Sonucu

drdaglar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Ziraat Bankasına isimler ne Zaman bildirilir acaba.

Adem ELİK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Harbi insanları nasıl tribe sokuyorlar. Dün yapılan kpss soru ve cevap anahtarı yayınlanıyor. Bizim sınav sorularından tık yok ! Bu bariz ayrımın önüne ne zaman geçilecek çok merak ediyorum açıkçası ...

drdaglar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
Sisteme düşmüş isimler 413 tl

murat çağan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
ÖSYM nin keyfi uygulamaları yeter artık ***KESİLDİ*** dün yapılan kpss sorularını yayınla bilgi edinmeden sordum ben. yönetim kurulunun keyfine kalmış yayınlanmayacak dediler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Adem ELİK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
30 NİSAN 2016 TARİHİNDE YAPILAN İSG SINAVINDA BAŞARILI OLAN ADAYLAR HAKKINDA DUYURU

30 Nisan 2016 tarihinde yapılan; İşyeri Hekimliği, (A), (B) ve (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ile Diğer Sağlık Personeli sınavı sonuçları ÖSYM’nin internet adresinde duyurulmuş olup başarılı olan adayların kimlik bilgileri, belge ücretini yatırmak üzere Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat Hesabı’na bildirilmiştir. İsmi bildirilen adayların belgeleri, anılan hesaba belge ücretlerini yatırmalarını müteakip 7 iş günü içerisinde İSG-KATİP’e tanımlanacaktır.

Bahse konu süre sonunda adayların, belgelerinin tanımlanıp tanımlanmadığını e-devlet üzerinden İSG-KATİP’e girerek bizzat kontrol etmeleri mümkündür.

Ayrıca,yapılan İSG sınavlarında başarılı olan adaylara belgeleri elektronik ortamda düzenlenecek olup bu hususta adayların Genel Müdürlüğümüzün internet adresindeki güncel duyuruları takip etmeleri faydalı olacaktır.

Bu itibarla, adayların sertifikalandırma işlemleri ile ilgili olarak Genel Müdürlüğümüze müracaatta bulunmamaları önemle rica olunur.

Not : Bu mesaj isg katip duyurusundan alınmıştır ...

özgür33

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
DSP
ücret 105 tl sanırım acele etmeyin dediğim geçemeyen arkadaşların daha önünde 2 sınav daha var stres yapmasınlar geçici yetkilendirmeleri yapıldı zaten
dsp sertifika ücreti 103,25 tl yatırılıyor

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.