Duyuru : 3 Aralık 2016 Tarihinde Yapılacak Sınav İçin Sorgulama - Önemli

hakkı çilli

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba şu an başvuru linki aktif değil sanırım bende görünmüyor.Müracaatlar başladı mı

Muruvetd

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Ösym'de başvuru linki aktifleşmiştir bilginize.

aryasev

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Evet B sınıf için başvuru yaptım. İstanbulda kursa kayıt oldum bir sorun yaşanmaz dediler defalarca sormama rağmen şimdide Ankaraya gidin diyorlar.Benim gibi başkaları da varmış kursta. Madem kabul görünmeyecekti neden sorun çıkmaz denildi umut verildi anlamıyorum.

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bakın size bir örnek.
O yüzden sınav sorgulamanızı tekrar tekrar kontrol edin diyorum.

Screenshot_2.jpg

Sultan Aydemir

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar Merhaba,b sınıfı yükseltme sinavi için 1500 is gününden başvuru yapabiliyormuyuz. bi süredir uzak kalmak zorunda kaldım.bu konuyla ilgili net bir bilgide bulamadım.. bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi

Gamze

Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar Merhaba,b sınıfı yükseltme sinavi için 1500 is gününden başvuru yapabiliyormuyuz. bi süredir uzak kalmak zorunda kaldım.bu konuyla ilgili net bir bilgide bulamadım.. bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi
Prim günü ile yükseltme sınavları bitti. 3 yıl C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak çalışmanız gerekmektedir, B sınıfı sınavına girebilmeniz için.

Aby01

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar,
isg katipten sinav durumumu sorgulayinca 03 ARALIK 2016 TARİHLİ İSG SINAVI İÇİN İSMİNİZ ÖSYM'YE BİLDİRİLECEKTİR. yaziyor. sinav ucreti odemeye calistigimda ise sinavla ilgili kayidiniz bulunmamaktadir diyor (halkbank ve akbank). bu durumda sinava giremeyecegim anlamina mi geliyor? acil yardim lutfen

Gamze

Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar,
isg katipten sinav durumumu sorgulayinca 03 ARALIK 2016 TARİHLİ İSG SINAVI İÇİN İSMİNİZ ÖSYM'YE BİLDİRİLECEKTİR. yaziyor. sinav ucreti odemeye calistigimda ise sinavla ilgili kayidiniz bulunmamaktadir diyor (halkbank ve akbank). bu durumda sinava giremeyecegim anlamina mi geliyor? acil yardim lutfen
Ziraat Bankası ve Kuveyt Türk Katılım Bankasından da dener misiniz?

Screenshot_1.jpg

Aby01

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ziraat Bankası ve Kuveyt Türk Katılım Bankasından da dener misiniz?

Ekli dosyayı görüntüle 33009
Merhabalar,
Ziraat bankası internet şubesinden ödemeye çalıştığımda da aynı cevabı aldım maalesef. bulundugum yerde kuveyt turk bankası da zaten yok. neden böyle bir sıkıntı olmuş olabilir? ne yapmamı önerirsiniz?

Gamze

Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar,
Ziraat bankası internet şubesinden ödemeye çalıştığımda da aynı cevabı aldım maalesef. bulundugum yerde kuveyt turk bankası da zaten yok. neden böyle bir sıkıntı olmuş olabilir? ne yapmamı önerirsiniz?
Sınav durumu sorgulamasında İSMİNİZ ÖSYM'YE BİLDİRİLECEKTİR diye uyarı alanlar da sıkıntı olan sizi duydum. Sınav başvuru süresi dolmadı gerçi ama çok uzun bir süre de değil bu elbette. Alo 170'e sorun isterseniz, bugün ödeme yapamadığınızı, ayın 20'sinde başvuru süresinin dolduğunu belirterek. Bir netice alırsanız lütfen bize de haber verin.

eda mert

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
ösym ye bildirilecektir yazıyor benimkinde sorun var mı acaba?????

Gamze

Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)

semra

Üye
TÜİSAG Üyesi
Gamze Hanım merhaba...C sınıfı isg uzmanıyım B sınıfı için 3 yılımı doldurduğumdan eğitim kurumuna kayıt yaptırıp ders takibi yaptım..Sınav durumumu sorgulamak için İSG Katipe giriş yaptığımda
Sınav Grubunuz: B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
Sınav Sonucunuz:
Başarı Durumunuz: BAŞARILI
24 MAYIS 2014 TARİHLİ İSG SINAVINDAN MAHKEME KARARI İLE BAŞARILI OLDUNUZ. ZİRAAT BANKASI İSGGM KURUMSAL TAHSİLAT HESABINA BELGE ÜCRETİNİZİ YATIRABİLİRSİNİZ..ibaresi ile karşılaştım...
24 mayıs da girdiğim sınavda soru iptal edilmiş geçer puan almışım haberim yok belge ücretini yatırmadığım için de İSG katipte C sınıfı görünüyor...Şimdi Eğitim kurumuna yatırdığım parayı geri alabilrmiyim.Eğitim kurumları bakanlığa belge teslimatı yaparken göremiyorlar mı hangi belge sahibi olunduğunu acaba

Gamze

Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Gamze Hanım merhaba...C sınıfı isg uzmanıyım B sınıfı için 3 yılımı doldurduğumdan eğitim kurumuna kayıt yaptırıp ders takibi yaptım..Sınav durumumu sorgulamak için İSG Katipe giriş yaptığımda
Sınav Grubunuz: B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
Sınav Sonucunuz:
Başarı Durumunuz: BAŞARILI
24 MAYIS 2014 TARİHLİ İSG SINAVINDAN MAHKEME KARARI İLE BAŞARILI OLDUNUZ. ZİRAAT BANKASI İSGGM KURUMSAL TAHSİLAT HESABINA BELGE ÜCRETİNİZİ YATIRABİLİRSİNİZ..ibaresi ile karşılaştım...
24 mayıs da girdiğim sınavda soru iptal edilmiş geçer puan almışım haberim yok belge ücretini yatırmadığım için de İSG katipte C sınıfı görünüyor...Şimdi Eğitim kurumuna yatırdığım parayı geri alabilrmiyim.Eğitim kurumları bakanlığa belge teslimatı yaparken göremiyorlar mı hangi belge sahibi olunduğunu acaba
Semra Hanım eğitimi almışsınız, eğitim bitmiş. Bu kurumun değil, sizin hatanız gibi duruyor.
Bence eğitim bedelini geri almanız mümkün görünmüyor. :(

Trexxx

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar,
Önce sınav başvurusunu ÖSYM ye yapmak gerekiyor sınav başvurusundan sonra ücret yatırılıyor.

Banu Özbay

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar. normal şartlarda eğitimim 3 aralık sınavına yetişmiyordu fakat bildiğiniz gibi tarihler uzatıldı ve eğitim kurumunda 3 aralık sınavına girebileceğim bilgisini aldım. Tüm evrakları biz göndereceğiz dediler. şimdi benim ösym ye ne zaman ve nasıl başvuru yapmam gerekiyor. birde bu sınav durumu sorgula kısmında hiçbir bilgi göremiyorum. Sizin bir bilginiz var mı konu ile ilgili acaba?

Tokat

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Banu hanim ben duyuruyu tam olarak anlamadim. Eksik gunum vardi benimde egitimin basladigi tarihe kadar dikkate almislardi. 18 ekime kadar olan sureleri de alacaklarmis bunumu anlamaliyim. Eger boyleyse ve ben bugun itibari ile kacirdiysam cok uzulurum..

Banu Özbay

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Benim eğitim kurumundan aldığım bilgi o şekilde ama bende tam bilemiyorum. Ben c sınıfı uzmanlığı için eğitim aldım nasıl başvuruluyor, bu sınav durumu sorgulama ekranında ne zaman adımız görünecek, önce ösym başvurusunu mu yapmalıyım. İnanın hiçbir bilgim yok. :) dolayısıyla bu konularda birisi bilgilendirirse çok sevineceğim.

Gamze

Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar yeni bir duyuru var.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.