3 Aralık 2016 İsg Sınav Sonuçlarınız

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında ÖZGÜR ASLANN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

Osym cagri merkezi ile gorustuk. Bilgilerimizi aldilar. Gun icerisinde kontrol edin duzelmezse yarin tekrar arayin dediler.

Berna Baysal Bakay bu yazıya teşekkür etti.
  2. ibrahim sarıoğuz

ibrahim sarıoğuz TÜİSAG Üyesi

ÖSYM sınav yönergesindeki ifade:
    ''Sınavda iptal edilen soru olduğu takdirde iptal edilen soru sayısı çıkarıldıktan sonra kalan soruların %70’ini doğru olarak cevaplayanlar, baraj puanı geçmiş sayılacaklardır.''
    Yani sınavı geçme şartı 70 puan değil soruların %70 ini doğru cevaplamaktır. Buna göre:
    50 soruda geçme şartı 50/100*70=35 doğru
    49 soruda geçme şartı 49/100*70=34.3 doğru
    Bu durumda 34 doğrusu olanlar sınavı geçer.

3. Berna Baysal Bakay

Berna Baysal Bakay TÜİSAG Üyesi

Bende şimdi konuştum kontrol edilmiş yanlışlık yokmuş o yüzden sınava itiraz etmeniz gerekiyor dediler bu Nasıl iş?

4. Anıl Ardıç

Anıl Ardıç TÜİSAG Üyesi

Böyle bir şey mümkün olabilir mi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

Yanlışlık yokmuş derken? Yani sınava girmedik aslında ama haberimiz mi yokmuş, girdik mi sanıyor muşuz kendimizi?

6. Berna Baysal Bakay

Aynen cevap bu ya sınava girmediniz ya da kodlama hatası var o kadar adayda sistemden kaynaklı yanlışlık yok itiraz edebilirsiniz dendi az önce

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Efsane aliyeva

Efsane aliyeva TÜİSAG Üyesi

Aynen banada itiraz dilekçesi ile basvurmaniz gerekiyor dendi

8. Berna Baysal Bakay

Birde benim anlamadığım ben sınava girmediysem soru ve cevaplar görüntülendiğinde neden benim sayfamda çıktı ben kontrol ettiğimde geçer puan alıyordum. Ben bimere şikayet ettim itiraz dilekçesi yazıcam bu konuda birlikte hareket edelim yaptıklarınız ve Nasıl yaptığınızı burdan yazın arkadaşlar

9. Mimar F.K.

Mimar F.K. TÜİSAG Üyesi

10. Berna Baysal Bakay

11. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

Bimere başvuruda bulunduk. Ayrıca şuan ösym için dilekçe yazıyorum. 5 Tl yatırdım bankaya. Bugün ptt ile göndereceğimz. Sizlerde gecikmekden gönderin

12. Berna Baysal Bakay

Dilekçe ekine Nasıl ulaştınız?

13. Efsane aliyeva

Bende bimere ve cimere sikayetde bulundum pazarteside dilekce gondericem dilekceyi tam olarak hangi adrese gondericez ?5tl mi yatiriryruz?

14. hmzkhrmn

hmzkhrmn TÜİSAG Üyesi

bunun kesinliği ile ilgili bir durum varmı

15. Efsane aliyeva

Arkadasim aramis ogleden sonra kururlun yeniden toplanip degerlendirelecegi solenmis ama su iptal 1 soru icicn 34.3 ile kalanlar icicn yani sinavda yoktunuz ibaresi gundemde yok simdilik oyuzden oglen olamdan lutfen her kes arasin ve sikayetde bulunsun bilere de yazsin ki belki bu konuyuda konusmak akillarina gelir bu kadar insan hata yapmis olamaz

16. krmbz

krmbz TÜİSAG Üyesi

17. Berna Baysal Bakay

18. şukru şimşekalp

şukru şimşekalp TÜİSAG Üyesi

ben itiraz dilekçesini ösym ye yazdım. öğleden sonra göndereceğim. sizin bu öğleden sonra yapılacağını söylediğiniz kurul toplantısı
    bilgisi doğrumudur. çünkü bende ösym yi devamlı arıyorum telefona çıkanlar yetkisiz kişiler yazılı itirazda bulunabilirsiniz denilyor. teşekkürler.

19. ersin...

ersin... TÜİSAG Üyesi

efsane bey merhaba ;
    öğleden sonra kurulun toplanacağını söylemişsiniz.
    hangi konu hakkında toplanacaklar bilgisi verildi mi ???

20. SONER YAZICI

SONER YAZICI TÜİSAG Üyesi

34 doğru nasıl geçiyor ozman 34.3 üstü geçmez mi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica