Tartışma 3 Aralık 2016 C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Burada Tartışıyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Sizce 3 Aralık 2016 C Sınıfına Yükselme Sınav Sorularının Zorluğu Nasıldı ?

Anketin kapanma tarihi 6 Ocak 2017.
  1. Kolay

oy sayısı 129
    24,6%
  2. Orta

oy sayısı 248
    47,2%
  3. Zor

oy sayısı 148
    28,2%
  1. adaboz

adaboz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ücreti kaçırmayalım 2 ocakta mi başlıyor .ne zamana kadar bilgisi olan var mı acaba

2. Mehmet Erken

Mehmet Erken TÜİSAG Üyesi

upload_2016-12-20_9-50-38.png
    soruda kelime oyunları var bence 8. soru bunlardan daha hatalıupload_2016-12-20_10-3-14.png cevap iş hanı yöneticisi olması gerekirken yönetimi diyor. dediğim gibi bende sizin dediginiz soruları yanlış yaptım .

3. Erkan FINDIKLI

Erkan FINDIKLI TÜİSAG Üyesi

Ücreti yatırdıktan sonra yaklaşık 1 hafta içinde aktif oluyor..

cem gürbüz ve Özgür Eroğlu bu yazıya teşekkür etti.
  4. haber editor

haber editor TÜİSAG Üyesi

88 puan çok şükür.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ferit mert

ferit mert TÜİSAG Üyesi

2012 tarihli İş sağlığı ve güvenliği risk değerlendirmesi yönetmeliği madde 14 , 2.bendi okursanız sorunun yanlış olmadığını görürsünüz

6. ferit mert

ferit mert TÜİSAG Üyesi

2012 tarihli İş sağlığı ve güvenliği risk değerlendirmesi yönetmeliği madde 14 , 2.bendi okursanız sorunun yanlış olmadığını görürsünüz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. nisan öztürk

nisan öztürk TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar kas iskelet sistemi hastalıkları işle ilgili hastalik mı yoksa meslek hastalığı mı?arastırdım bazı yererde işle ilgili bazı yerlerde meslek hastalığı diyor.hangisi doğru.yardım lutfen...

8. cem gürbüz

cem gürbüz TÜİSAG Üyesi

5 aralık sınavında bende 68 aldım vazgecmeyın
    10 gün daha kayıp taa 2 ocak neden anlamadım.bi iş yeriyle görüştüm ortada kaldık.iştende çıktık:)

Alper Yozcu bu yazıya teşekkür etti.
  9. Fatih Mehmet ŞİMŞEK

Fatih Mehmet ŞİMŞEK TÜİSAG Üyesi

Yaptığı işe ile ilgili kas-iskelet sistemi ile ilgili bir hastalığa tutulmuşsa (ki buna meslek hastalıkları ile ilgili yetkilendirilmiş hastanelerdeki sağlık kurulu karar verir) meslek hastalığı olarak nitelendirilir. Örneğin; Bir döküm fabrikasında çalışan işçinin kalıba dökme işlemini manuel potalarla yapması gibi. Manuel potalarla ör: 10-15 kg sıvı eriyik kalıplara dökülmektedir. İşçi bunu günde 100 kere yapsa günlük 1000-1500 kg lık bir yük ile belini ve kas sistemini yoracaktır gibi gibi...
    lşm

nisan öztürk ve Buket ayan bu yazıya teşekkür etti.
  10. adaboz

adaboz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar C sınıfı uzmanlarin B sınıfı uzmanlarinin görevini yapma süresi ne oldu en son bitti mu yoksa uzatilacak mi.bilgisi olan var mı uzatilirsa bizim faydamiza daha kolay iş bulabiliriz diye düşünüyorum

11. CİHAD ÇELİK

CİHAD ÇELİK TÜİSAG Üyesi

Bnde size katılıyorum fiilen 9 Aydır isg işi yapmama rağmen bu sınava detay çalıştım ve 1 aydan fazla oldu bu ama sınavı 4 soru ile kaybettim yani hiçbişey bilmeden sınava girenlerin çoğu geçti önümüzdeki sınava sadece hakan hoca varmış onunla çalışıcam hayırlısı

Büşra Aksoy bu yazıya teşekkür etti.
  12. sevcan eren

sevcan eren TÜİSAG Üyesi

Yasa değişikliği ile ilgili bi gelişme varmı arkadaşlar .

13. ömer salih

ömer salih TÜİSAG Üyesi

14. PINAR HAN

PINAR HAN TÜİSAG Üyesi

2 Ocak ile başlayan hafta içinde ücret yatırılmazsa sınav iptal mi oluyor? Dün c sınıfı isg uzmanına ihtiyacı olan bir kurum yetkilisi ile görüştüm, teklif 1300-1500 arası:) adam bi de deneyimin var mı diye soruyor, daha sınavı yeni geçtim, belgemi satın almadım daha diyorum, deneyim soruyor :evet: ocak ayında değil de mart ayında belge ücretini yatırmam mümkün mü, sınav sonucum belge almak için geçerli mi bir kaç ay sonra da? Bilgisi olan var mı?

15. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Pınar Hanım merhaba. Aşağıda verdiğim linkte bu soruya yanıtlar verdik. İnceleyin isterseniz.

http://www.isgfrm.com/threads/uzmanlik-belgesinin-alimini-geciktirme.24597/

Muhammet aslan. bu yazıya teşekkür etti.
  16. Alper Yozcu

Alper Yozcu TÜİSAG Üyesi

pınar hanim sözleşme ne s3kilde kısmı or tam

PINAR HAN bu yazıya teşekkür etti.
  17. ömer salih

ömer salih TÜİSAG Üyesi

1300-1500 arası mı ?

PINAR HAN bu yazıya teşekkür etti.
  18. adaboz

adaboz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar yaşa kesinleşti mi vede iş bulan var mı ne kadar ücret aralığı acaba .sanırım kurumlar da yasayı bekliyor ise almak için

cem gürbüz bu yazıya teşekkür etti.
  19. PINAR HAN

PINAR HAN TÜİSAG Üyesi

evet maalesef :) burası Konya, duydum ki Kayseri'de de öyleymiş

20. PINAR HAN

PINAR HAN TÜİSAG Üyesi

Tam zamanlı efendim :) cumartesi de dahil, iş ne zaman biterse o zaman çıkıyorsunuz

Alper Yozcu bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica