27 Temmuz 2015 Tarihinden Sonra İsg-katip Üzerinden Eğitim Programı Girişi Yapılan...

TÜİSAG Blog

Site Moderatörü
Moderatör
TÜİSAG Üyesi
27 Temmuz 2015 Tarihinden Sonra İSG-Katip Üzerinden Eğitim Programı Girişi Yapılan Katılımcıların Uygulamalı Eğitimleri İle ilgili Önemli Duyuru
Bilindiği üzere; işyeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları ve diğer sağlık personellerinin eğitim, sınav ve belgelendirilmesi işlemleri, ilgili mevzuat kapsamında yürütülmektedir. Genel Müdürlüğümüz tarafından 12 Haziran 2015 tarihinde yapılan duyuruda; 2015-İSG ARALIK DÖNEMİ sınavına; Eğitim Kurumlarından eğitim alarak ilk defa girecek olan İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı adaylarının eğitimlerinin (uzaktan eğitim, örgün eğitim ve uygulamalı eğitim ...

Sonrası 27 Temmuz 2015 Tarihinden Sonra İSG-Katip Üzerinden Eğitim Programı Girişi Yapılan Katılımcıların Uygulamalı Eğitimleri İle ilgili Önemli Duyuru TÜİSAG ilk ortaya çıktı.
Devamını Oku...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.