Duyuru : 24 Mayıs Yükseltme Sınavı Mağduriyeti Hakkında

AliEG

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar 24 Mayıs Yükseltme Sınavı için 22 Marta kadar Kişisel İSG Katip sayfamda sınava "GirebilirsiniZ" ibaresi yer alırken, 22 Martta yapılan ve 27 Marta kadar itiraz süresi tanınan güncelleme dolayısı ile mağdur olmuş bulunmaktayım.. Tüm girişimlerime rağmen bakanlıktan olumlu yanıt alamadım ve itiraz dilekçeme cevap olarak verilen "Red" cevabını avukata götürdüm.. Bakanlıkla mahkemelik oldum.. Mahkeme yürütmeyi durdurma kararı aldı ve ÖSYM ile bi sıkıntı yaşamaz isem 24 Mayıs yükseltme sınavına girebileceğim inşallah.. Bu konuda mağdur olan arkadaşlarımız var ise ***KESİLDİ (Forum kuralları gereği iletişim bilgisi vermek ve istemek yasaktır)*** bana ulaşarak bilgi ve destek alabilirler.. 22 Mart güncellemesi sebebiyle mağdur olan tüm arkadaşlarımıza iletelim lütfen ki arkadaşlarımız haklarını kullanabilsinler.. İyi çalışmalar.. Ali E. Güven - C sınıfı iş güvenliği uzmanı

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.