Duyuru 21 Aralik A Sinifi Yükselme Sinavi Mahkeme Süreci

Konu, 'Sınavlar İle İlgili Duyurular' kısmında osman.koyuncu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. bcdyzi2

bcdyzi2 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba bende tam 70 ile yeni sonuç ile geçmişim darısı diğer arkadaşalra inşalalh.bendede uyarı cıkıyor dilekçede aşağıda belirtiklerim yazmakta

1. Diplomanın onaylı sureti

2. Uygulamalı eğitim formu aslı / onaylı sureti

3. Eğitim katılım belgesi aslı / onaylı sureti (zorunlu değil)

bunlar isteniyor elımde mezun olduğum unıversıenın diplomayı onaylatacagım bırde 2012 yılında aldıgım c sınıfı uzmanlık sertıfıkası var onu onaylatacagım doğrumudur.

cunku uygulamalı eğitim dediği staj sanıyorum bırde eğitim katılım belgesi zorun değilmiş ama.bu konuda bilgisi olan arkadaş avrmı tesekkurler..

2. osman.koyuncu

osman.koyuncu TÜİSAG Üyesi

uygulamalı eğitim belgesi dediğiniz gibi staj belgesi ve bu lazım. katılım belgesi zorunlu değil...

3. AhmetA

AhmetA TÜİSAG Üyesi

Bugun ziraat bankasina ucreti yatirdim bunda emegi gecen tum arkadaslara sonsuz tesekkurler cok insani buyuk dertten kurtardiniz tesekkur ederim

Fatih Dağkıran bu yazıya teşekkür etti.
  4. arda GÜNDÜZ

arda GÜNDÜZ TÜİSAG Üyesi

Aralık ayındaki sınavda 69 ile kalmıştım. Şubatta 75 ile A sınıfı oldum. Peki ben aralık ayı yeni isg notuma neden ulaşamıyorum. Zaten A sınıfı olmuş diye gerek duymadılarmı acaba:):)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. mkekin1970

mkekin1970 TÜİSAG Üyesi

Sınavı geçip Parayı yatırıp İSG-Kâtip de gözüküyorsanız eski bilgiler silinebilir...

6. AhmetA

AhmetA TÜİSAG Üyesi

Sozlesmelerde siliniyormu peki

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mkekin1970

mkekin1970 TÜİSAG Üyesi

İSG-kâtip de iptal edilen ve devam eden sözleşmeler gözükür . Sözleşmeleri ancak işveren iptal ededilir.

8. arda GÜNDÜZ

arda GÜNDÜZ TÜİSAG Üyesi

İsg katipte hem A yı hem C yi saatlere sistemde bölerek kullanılabiliyor. Benim hem A aktif hem C....

9. AhmetA

AhmetA TÜİSAG Üyesi

Bu sekilde kullanilabiliyormu gecerliligi ne

10. ilkeryurtseven

ilkeryurtseven TÜİSAG Üyesi

Sayın smnkync ,

öncelikle bizleri büyük bir sıkıntıdan kurtardığınız için teşekkür ederim.Sizin gibi arkadaşların bu mücadeleniz sayesinde şu an da A sınıfı belge almaya hak kazandık.
    Yalnız bende de eksik evraklarınız mevcut deniliyor.Gittiğim kurs kapanmış.Yetkililere ulaşamıyorum.Bu durumda nasıl bir yol izlenecek?Yardımcı olabilir misiniz?

11. osman.koyuncu

Arkadaşlar bu şekilde gereksiz diyaloglarla kafa karıştırılmamalı... A sınıfı bir uzmanının C sertifikası ile sözleşme yapmaya ne ihtiyacı olabilir ki ? çalışma saatini bölüp kullanacaksınız. İSG Katipte sahip olduğunuz sertifikaların tamamını aktif olarak görürsünüz fakat sözleşme yaparken A sınıfı üzerinden yapacaksınız. Bu arada diğer belgeniz üzerinden devam eden sözleşmelerinizde geçerliliğini korur ta ki yasal süreler sonlanıncaya (C sınıfı olarak tehlikeli iş yeri ile sözleşme yaptıysanız geçici kanun maddesi kalkana kadar geçerli olur) kadar.

12. osman.koyuncu

Bu konuda ben yardımcı olamam , Bakanlık ile görüşmenizde fayda var...

ilkeryurtseven bu yazıya teşekkür etti.
  13. Bilgin Duyar

Bilgin Duyar TÜİSAG Üyesi

Sayın symnkync yardımlarınız için teşekkür ederiz.
    çalışma hayatınızda başarılar

osman.koyuncu bu yazıya teşekkür etti.
  14. bcdyzi2

bcdyzi2 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşalr merhaba ıptal edilen sorularla A sınıfı uzman oldum.Eksik evrak var yazıyordu isg katipte evraklarımı gönderdim.bır hafta olacak.duzenleme yapılınca sızce takradan ısg katıpte 413 tl yazırınmı cıkar yoksa evrakların akıbetı ıcın takrardan arastırmakmı gerek.
    Başıan gelen varmı olmadı bayramdan sonra kovalıyacağız.

Şimdiden tesekkurler..

15. Bilgin Duyar

Bilgin Duyar TÜİSAG Üyesi

Evrakları gönderdikten 15 gün sonra gmail hesabıma parayı yatırabilirsiniz diye mesaj geldi.

bcdyzi2 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica