Soru : 2 Ocak İsg Uzmanları Belge Ücretleri

Miray Kral

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Herkese Merhaba
Sınavda başarılı olanlar için bugün belge ücret ödemeleri Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilât Hesabına yatırılmaya başlanacak .Bu işlemi gerçekleştiren arkadaşlar bilgi verebilirler mi 2015 deki ücretlerle mi ödeme yapacağız ?Ödeme yaptıktan sonra İSG KATİP e kaydımızı nasıl yapacağız deneyimli büyüklerim yardımcı olabilir mi ?
Şimdiden teşekkür ederim belgelerimiz hayırlı olsun :)
İyi Çalışmalar Dilerim.

Not: Belge ücretlerine ilişkin 2015 rakamları
http://www3.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=2015yılıbelgeucretleri

techin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ben internet bankacılığından yatırmaya çalıştım ancak henüz herhangi bir faturanız görünmüyor şeklinde bir cevap aldım. Yatırabilen var mı acaba?

aysel karaca

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
para yatırmask için son tarih diye bi durum var mı

Özcan Karataş

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
internetten olmuyor galiba subeye gitmek gerek

techin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
internetten nasıl yaptnz

internetten olmuyor galiba subeye gitmek gerek
İnternetten şöyle oluyor ki daha önce de C sınıfı belgesinde aynı yolu izlemiştim; Ziraat Bankası Bireysel Bankacılığa giriş yapacaksınız, işlem yap menüsünden OGS ve Diğer Ödemeler Sekmesine girip oradan da diğer kurumları seçeceksiniz. Çıkan sekmeden de "ÇSGB İSGGM Belge Ücretleri Tahsilatı" gibi bir yer vardı oraya TC'nizi yazacaksınız ve ödemeyi yapacaksınız.

Miray Kral

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Ben internet bankacılığından yatırmaya çalıştım ancak henüz herhangi bir faturanız görünmüyor şeklinde bir cevap aldım. Yatırabilen var mı acaba?

linki kontrol ederseniz alıntı yapıyorum
  • Kurumsal Tahsilat Hesabına ödenecek belge ücreti, hak sahibinin TC Kimlik Numarasına tanımlı olacaktır. Belge ücretinin bilgisi (sertifika türü ve/veya sertifika sınıfı) ödeme yapan kişi tarafından Ziraat Bankası personeline belirtilerek dekontta yer alması sağlanacaktır.

• İlgili hesaba (Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilât Hesabına) EFT ve havale yolu ile ödeme yapılması uygun değildir. Bu nedenle EFT ve havale yolu ile ödeme yapılmaması gerekmektedir.
internet bankacılığını kapsar mı bilemiyorum .

gani koray taşcı

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
geçen sene eft ve havale kabul edilmiyordu ona dikkat edin arkadaşlar

techin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
linki kontrol ederseniz alıntı yapıyorum
  • Kurumsal Tahsilat Hesabına ödenecek belge ücreti, hak sahibinin TC Kimlik Numarasına tanımlı olacaktır. Belge ücretinin bilgisi (sertifika türü ve/veya sertifika sınıfı) ödeme yapan kişi tarafından Ziraat Bankası personeline belirtilerek dekontta yer alması sağlanacaktır.

• İlgili hesaba (Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilât Hesabına) EFT ve havale yolu ile ödeme yapılması uygun değildir. Bu nedenle EFT ve havale yolu ile ödeme yapılmaması gerekmektedir.
internet bankacılığını kapsar mı bilemiyorum .

İnternet bankacılığını kapsamıyor diye biliyorum.

Hüseyin Karabul

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bankadayım 3 aralık sınavı için bugün yatırılacak diyordu ismim yansımamış banka personeli adınız çkmıyor diyor. Benzer durumda olan var mı?

techin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Eğer başarılı olursanız bizi bilgilendirir misiniz ? malum iş yerinden izin almak gerekecek internet üzerinden çok daha pratik olur.
Tabii ki, ara ara deniyorum.

techin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
9:46 'da interaktif bankacılıktan denedim olmadı.

Hüseyin Karabul

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Yapabilen yazsında bari boşuna gitmeyelim tekrar tekrar bankaya

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.