18 Ağustos 2013 C Sınıfı Iş Güvenliği Sınavı Hakkında Inceleme Başlatılmış

yagmurceylin001

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bu 30 soru hangileri acaba umarim baraji çekerler iki gun kaldı

Hakan ÖZTÜRK

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bu 30 soru hangileri acaba umarim baraji çekerler iki gun kaldı
Bu 30 soruyu bilmiyorum ama, İnşallah boş bir haber değildir. Gerçektende çok çelişkili sorular var. İnsanların emeği boşa gitmesin.

İsmail Vural İSEL

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar,

Habere gidip yorum yapın bence. Ne kadar çok yorum olursa o kadar iyi olur. Hatta forum üyelerini bu habere yorum yapma konusunda bilgilendirmek mümkün olabilirse, moderatörümüzden isteyelim bunu.

Hepinize sonsuz başarılar.

ilker1959

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)

Fatih Bozoklar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
A+B+C sınıfında yanlış soruları toplarsak 30 'un üzerinde aslında.

Emre Bağbaşı

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Çok ilginçtir bu haber ilgiyi sınava kaydırcak ve bizim işimize gelcektir.

aliihsanov

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
kim başlatmış acaba incelemeyi sınav komisyonu mu acaba, uzun bir süre işe ara verip kpss çalıştım 2010 kpss sorular çalındı malumatınız badem bıyıklı kardeşlerimiz dengeleri alt üst etti, şimdi de işe ara verip iş güvenliği sınavına hazırlandım ortaya bu skandal pörtledi kpss de milletle dalga geçildi göz göre göre kopyacıların ataması yapıldı, bu skandala önlem alın diye millet kendini parçaladı, onlar ise tc kimlik no ile sınav sonucunu görmeyi engellediler böylelikle hem kopyacıları gizlediler hem de milletle dalga geçtiler benim hiç bir sınava itimadım yok bence bu sınavda da sorular birilerine sızdırıldı.

Att41

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar gerçekten böyle birşey varmı acaba yoksa faspn bi habermi?? 67,68 alanlar mahkemeye müracat ederlerse kazanabilirler, evet ama bu büyük bir zaman kaybı çünkü uzun sayılabilicek bir süreç, göz göre göre bisürü soru iptal edilmedi aynı soru 3m, 4m sorusu B sınavında cevap 3 C sınavında cvp 4 böyle birşey olabilirmi hangi akla mantığa sığdırabildiler ve böyle birkaç soru daha..!! Yazık onca emeğe birtakım insanların acemiliği ile binlerce mağdur yazık çok yazık..!!

MMakbule

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
eğer böyle bir inceleme başlatılmışsa, bunun tek nedeni tepkileri yatıştırmak içindir. ben hala birşey çıkacağından emin değilim. bu nedenle 69 la kalan biri olarak kasım sınavına çalışmaya başladım. tek korkum kasım sınavınında hatalı sorularla dolu olma ihtimali.

Demet GÜRPINAR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Birçok kişi o bakan bu bakan arayip konuşuyor ve hiçbir Bakanın konudan bilgisi yok.. Bu ne biçim bir düzen anlamıyorum...!

E

eda2

Guest
önceki sınavlarda da hatalı sorular hep vardı. ama bu defa sınava giren sayısı çok oldu. kalan kişi sayısı ve kaldığı için tepki gösteren sayısı da arttı tabi. köşe yazarlarına kadar şikayet edenler çok oldu. böyle olunca da daha çok ses getirdi tabi. önceki sınavlara kaç kişi giriyordu şimdi kaç kişi. artık sınav komisyonu daha dikkatli soru hazırlamalı
ama neden a sınıfı sınavı değil de c sınıfı için inceletme başlatılmış a sınıfında 22 soru iptali var c de 7 iptal

Demet GÜRPINAR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
A sınıfı neden itiraz etsin ki?.. Tam 22 soru iptal oldu.. 48 alan geçiyor.. herkesin işine geldi. A sınıfı sınavına giren arkadaşım 58 ile kalıyorum diyordu. Şimdi geçiyorum diyor.. 75 ile hemde!!

mt_nihat

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Sınav iptal olması bazı arkadaşlarımızın işine gelebilir ama ben sınavda başarılı oldum yada olacağım. Sınavın iptal olması benim gibi arkadaşların hem zaman kaybına hemde tekrar Ankara'ya git, gel, orada konakla, ye, iç, vb. bu masrafları olacak. Bu masrafları komisyonu mu karşılayacak... İptal olma durumunda tekrar mahkemelik olabilir komisyon.

Att41

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
önceki sınavlarda da hatalı sorular hep vardı. ama bu defa sınava giren sayısı çok oldu. kalan kişi sayısı ve kaldığı için tepki gösteren sayısı da arttı tabi. köşe yazarlarına kadar şikayet edenler çok oldu. böyle olunca da daha çok ses getirdi tabi. önceki sınavlara kaç kişi giriyordu şimdi kaç kişi. artık sınav komisyonu daha dikkatli soru hazırlamalı
ama neden a sınıfı sınavı değil de c sınıfı için inceletme başlatılmış a sınıfında 22 soru iptali var c de 7 iptal
Çünkü A sınavında iptal olması gereken tüm sorular iptal oldu C sınavında olmadı.. Hemde en bariz sorular.. Sabırım 18 ağustos sınavına baya bi uzaksınız yoksa böyle bi yorum yapmazdınız..

Att41

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Aynı sorunun cevabı B sınavında 3 iken c sınavında nasıl 4 olur (üstelik doğru olan 3).. Hangi akıl hangi vicdan bu soruyu iptal etmez..!! Mahkeme yolu açık, ama çözüm değil..!!

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.